alaus ar misos rūgštingumas

alaus ar misos rūgštingumas
alaus ar misos rūgštingumas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Alaus ir alaus kokteilių apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techniniame reglamente nurodytas bendrasis misos ar alaus titruojamų rūgščių ir rūgščiųjų druskų kiekio rodiklis. atitikmenys: angl. acidity vok. Säuregehalt des Bieres oder der Würze šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymo „Dėl žemės ūkio ministro 2002 m. gruodžio 11 d. įsakymo Nr. 487 „Dėl Alaus apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techninio reglamento patvirtinimo“ pakeitimo“ projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем решить контрольную работу

Look at other dictionaries:

  • Säuregehalt des Bieres oder der Würze — alaus ar misos rūgštingumas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Alaus ir alaus kokteilių apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techniniame reglamente nurodytas bendrasis misos ar alaus titruojamų rūgščių ir rūgščiųjų druskų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • acidity — alaus ar misos rūgštingumas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Alaus ir alaus kokteilių apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techniniame reglamente nurodytas bendrasis misos ar alaus titruojamų rūgščių ir rūgščiųjų druskų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”